Podziękowanie Mołdawian

Grupa szczęśliwie wróciła do Kiszyniowa po 24 godzinach podróży. Witając ich biskup Antoni Cosa powiedział im, że bez nich w kościele było bardzo pusto, że bardzo ich brakowało. My też zdążyliśmy się do ich obecności w naszym kościele przyzwyczaić i też możemy powiedzieć, że i nam ich brakuje. Prosili, żeby jeszcze raz za wszystko dobro, którego tutaj doświadczyli najserdeczniej podziękować. Do tych podziękowań dołączam się i ja – powiedział ks. prob. Ignacy – dziękuję za ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę (prawie 5 tysięcy złotych), które przekazałem w całości w Waszym imieniu  ks. Krzysztofowi.

Grupa mołdawska przekazała pisemne podziękowania za to, że mogli w naszej parafii być, mieszkać, odpoczywać.