Świąteczno-charytatywne spotkanie młodzieżowej sekcji piłki nożnej LKS Pogórze, 13.12.2019

W piątek, o godz. 17.00 w hali sportowej w szkole miało miejsce spotkanie świąteczno-charytatywne młodzieżowej sekcji piłki nożnej LKS Pogórze. Młodzi piłkarze, ich rodzice i zaproszeni goście po raz kolejny spotkali się ze znanymi sportowcami: Janem Domarskim, Marią Juroszek, Markiem Sokołowskim.  W trakcie imprezy zorganizowano wiele atrakcji: quizy, możliwość uzyskania autografów, wspólne zdjęcia z gwiazdami sportu, wręczenie prezentów, występ artystyczny, który przygotowali: Paweł Seligman, Tomasz Pająk i Weronika Pagieła. Przeprowadzona została emocjonująca licytacja koszulki zawodnika reprezentacji Polski. Dochód z licytacji przeznaczony został na rehabilitację chorego od urodzenia Stasia. Pani Maria Juroszek przekazała ks. prob. Ignacemu Czaderowi brązowy medal zdobyty na mistrzostwach świata w 2019 r. , aby poprzez licytację medalu pozyskać środki na dalszą rehabilitację Stasia.

Wywiad z panią Marią Juroszek emitowany będzie w środę, 18 grudnia, o godz. 17.50 w programie TVP Katowice. Bardzo serdecznie zachęcamy do obejrzenia tegoż programu.