Zaproszenia do udziału w wydarzeniach organizowanych w marcu 2026 r.
28 lutego 2026
Miejskie Centrum Kultury Integrator zaprasza do Teatru Elektrycznego na pokazy filmu religijnego „Najświętsze Serce”, mówiącego o objawieniach Jezusa św. Małgorzacie Marii Alacoque. Bohaterowie filmu opowiadają o odnalezieniu lekarstwa na samotność i utratę sensu życia w relacji, która na nowo pomogła im odkryć siebie. Seanse będą: 1, 2, 3 i 5 marca o godz. 17.15 oraz 4 marca o godz. 18.15.
Stowarzyszenie Przyjaciół Pogórza zaprasza osoby w wieku senioralnym w piątek, 6 marca,
o godz. 16.00 do Centrum Edukacyjno-Kulturalnego „U Kossaków” na spotkanie pt. „Kawa
z Adwokatem”. W programie m.in. wykład o pułapkach czyhających w internecie, część artystyczna i poczęstunek. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej Stowarzyszenia.
Fundacja Exodus 2023 zaprasza małżeństwa i narzeczonych do Bielskiego Centrum Kultury,
w poniedziałek, 9 marca, o godz. 18.00 na wieczór „Nie ma mnie bez Ciebie”. Kobiety w krótkich wystąpieniach opowiedzą o tym, jak kształtują relacje, wpływają na świat, inspirują i nadają sens oraz inne atrakcje – w tym koncert Krzysztofa Antkowiaka. Bilety dostępne on line i w kasie BCK.
Książnica Cieszyńska serdecznie zaprasza na wystawę pt. Ad majorem Dei gloriam. Historia Kościoła Katolickiego na Śląsku Cieszyńskim od XVI do połowy XIX wieku. Wystawa czynna jest do 30 maja. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Książnicy Cieszyńskiej.