Rekolekcje Dzieci Maryi – Pogórze 2019

Niech będzie pochwalony nasz najlepszy Ojciec! 🙂

Około tydzień temu zakończyliśmy naszą morską podróż. Podróż podczas której stacjonowaliśmy w porcie Pogórze! Dzięki gościnności księdza proboszcza Ignacego i całej jego wspaniałej załogi. 😀

Przypłynęliśmy z różnych zakątków Śląska: Rybnika, Turzy Śląskiej, Rudy Śląskiej, Mysłowic…. i można by tak wymieniać bez końca. Kilku naszych pasażerów było nawet spoza diecezji katowickiej! Nasza gromada liczyła 71 osób. Ale nam było dobrze i wesoło w tak licznej grupie.

Patronem “rejsu” był prorok Jonasz, Kapitanem załogi ksiądz Sebastian Mandrysz, którego wspierała mocna ekipa: 8 animatorek, kleryk i dwie mamy!

Ileż to przygód i podróży przytrafiło nam się podczas pobytu u Was! Odwiedziliśmy Dom Chleba, zwiedziliśmy Skoczów i Cieszyn, wzięliśmy udział w morskim balu, mieliśmy szanse pokazać swoje mocne strony w Mam Talent…. Spotkało nas wiele, wieleeee innych atrakcji, ale wiecie co najważniejszego nam się przytrafiło? Spotkanie z Naszym Najlepszy Ojcem – Bogiem Wszechmogącym. Ten czas poświęciliśmy na budowanie relacji z Nim, na staraniach, by jak najbardziej przybliżyć się do Niego za pośrednictwem naszej i waszej Patronki – Maryi. I wiecie co? BYŁO SUPER! Lepiej tych wakacji nie mogliśmy spędzić!

Wracamy za rok! Do zobaczenia!

Pamiętamy w modlitwie o najlepszym porcie do jakiego mogliśmy zawitać!

AHOJ

Dzieci Maryi Archidiecezji Katowickiej

/Karina Dejworek/