Festyn “Postaw na rodzinę” – 31.05.2018

W czwartek, 31 maja, o godz. 14.00 przy kościele parafialnym NMP Królowej Polski w Pogórzu rozpoczął się festyn: „Postaw na rodzinę ”, który otwarli: proboszcz parafii w Pogórzu ks. Ignacy Czader i sołtys Pogórza Mariusz Rodenko.

W programie był czas na część artystyczno-rozrywkową, w której wystąpiły dzieci z pogórskiego przedszkola, młodzież szkolna, Andrzej Afanasjef i uczestnicy ”Voice of Poland”- Kamila Kiecoń, Karolina ”Perła” Lapczyk i Patryk Demkowski. Na zakończenie festynu rodzimi artyści zaprezentowali fragmenty sztuki ”Tato, tato, sprawa się rypła”. Nagrodzono też laureatów szkolnego konkursu ”Mam talent”. Nie zabrakło atrakcji dla rodzin i dzieci. Imprezę prowadzili: Dorota Kochman i Dariusz Kupka w asyście Julii Chruścickiej i Łukasza Kupki. Stronę gastronomiczną przygotowały Panie z KGW. Festyn zorganizowany został przy współpracy Parafii NMP Królowej Polski w Pogórzu, Stowarzyszenia Przyjaciół Pogórza, Rady Sołeckiej wsi Pogórze, Urzędu Miejskiego w Skoczowie i OPS w Skoczowie.