Koncert inauguracyjny XXVI Panoramy Sztuki Chrześcijańskiej – Pogórze, 19.05.2022, g. 19.00

W najbliższy piątek, 20 maja, o godz. 19.00 zapraszamy serdecznie na koncert inaugurujący już po raz 26. organizowany przez Stowarzyszenie Musica Sacra festiwal Panorama Sztuki Chrześcijańskiej.  Festiwal organizowany jest dla upamiętnienia wizyty w roku 1995 Św. Jana Pawła II na Podbeskidziu . Program całego festiwalu znajdziemy na plakacie umieszczonym w gablotce i na parafialnej stronie internetowej. Koncert w Pogórzu nosi tytuł: „Perła Miłości”. Obejmować będzie:  słowo – Zbigniew Stryj; śpiew – tenor – ks. Paweł Sobierajski; muzyka: Roman Widaszek – klarnet;  organy – prof. Julian Gembalski. W programie utwory: J.S. Bacha, F. Chopina, F. Schuberta oraz proza ks. Mieczysława Malińskiego. Serdecznie zapraszamy.