Odpust ku czci NMP Królowej Polski – sobota, 2.05.2020

W sobotę, 2 maja, przypadła uroczystość NMP Królowej Polski, która ze względu na niedzielę wielkanocną w tym roku została przeniesiona z 3 maja. Był to nasz odpust parafialny, który ze zrozumiałych względów  obchodziliśmy bardzo skromnie.

Msze święte w tym dniu odprawiane zostały o godz. 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00 i wieczorem o godz.18.00. Mimo ograniczeń (68 osób na jednej Mszy) każdy, kto chciał mógł w tym dniu we Mszy św. uczestniczyć. W odpust o godz. 10.00 Msza święta sprawowana była w intencji tegorocznych maturzystów, natomiast o godz. 11.00 w intencji Parafian, zwłaszcza wszystkich Seniorów i o radość wieczną dla zmarłych kapłanów, ++ budowniczych i dobrodziejów kościoła i ++ parafian.

Kazania odpustowe wygłosił ks. Mirosław Dąbrowski, paulista.