Odświeżenie figur Chrystusa Frasobliwego i cmentarnej Golgoty. Budowa chodnika na cmentarzu – wrzesień 2023

Odnowienie kapliczki Chrystusa Frasobliwego. Renowacja figur z cmentarnej Golgoty. Budowa chodnika okalającego cmentarną Golgotę.. Warto pójść i zobaczyć, co zostało naprawione, odnowione ….
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/iconbrand/parafiapogorze.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/iconbrand/parafiapogorze.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/iconbrand/parafiapogorze.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35