Zaproszenie na pielgrzymki w kwietniu 2023

Apostolat Maryjny naszej diecezji w sobotę, 22 kwietnia, organizuje pielgrzymkę do Tarnowa i Szczepanowa. Koszt pielgrzymki 90 zł. Wyżywienie we własnym zakresie. W Tarnowie nawiedzenie m.in. kościoła p.w. Św. Rodziny oraz katedry, zwiedzanie miasta. W Szczepanowie nawiedzenie kościoła pw. św. Stanisława, biskupa i męczennika. Wyjazd z parkingu przy kościele w Pogórzu o godz. 6.05. Powrót ok. godz. 20.30. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii do 2 kwietnia. W przypadku braku zainteresowania pielgrzymka nie odbędzie się.
Apostolstwo Dobrej Śmierci parafii pw. św. Marcina w Ochabach organizuje w dniach 22-23 kwietnia (sobota – niedziela) pielgrzymkę do Strachociny oraz Kalwarii Pacławskiej. Strachocina to Sanktuarium św. Andrzeja Boboli, męczennika za wiarę, misjonarza Polesia, patrona Polski. W Kalwarii Pacławskiej znajduje się Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej. Jest tam obraz Matki Bożej Słuchającej słynący cudami oraz grób sługi Bożego Wenantego Katarzyńca zwanego polskim Szarbelem. Koszt pielgrzymki to 350 zł (zawiera przejazd autokarem, cenę noclegu, obiadokolacji i śniadania). Zapisy do końca marca u pani Barbary Paszkiewicz – tel. 602 514 764.