Poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. – 7.10.2022

W piątek, 7 października, we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej ks. prob. Ignacy Czader poświęcił różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Od teraz  dzieci te mogą modlić się różaniec przesuwając paciorki własnych różańcowych koronek. Zaraz po poświęceniu rozpoczęło się nabożeństwo różańcowe, podczas którego dzieci  odmawiały Zdrowaśki do mikrofonu. Rozważania różańcowe czytały dziewczynki należące do Dzieci Maryi, a animatorki podczas Mszy św. prowadziły śpiew.
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/iconbrand/parafiapogorze.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/iconbrand/parafiapogorze.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/iconbrand/parafiapogorze.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35