Przejazd po parafii z Najświętszym Sakramentem i błogosławieństwo
Niedziela Palmowa, 5.04.2020

Ze względu na szerzącą się epidemię nie możecie przyjść do kościoła, dlatego zdecydowałem, że dzisiaj po Mszy świętej o godz.11.00, zabiorę Najświętszy Sakrament w monstrancji i razem z ks. Janem przejedziemy ulicami naszej parafii, zatrzymując się w kilku miejscach w których wysiądę z samochodu i kilkadziesiąt metrów przejdę pieszo błogosławiąc mieszkańców. Bardzo proszę abyśmy na ten moment stanęli w oknach albo wyszli przed dom.

Zaczniemy od ulicy Bielskiej, skręt w ul. Wspaniałą, ul. Goruszki, Dzielowy, dalej ul. Zalesie, Dworcowa, Tokarska, Stary Młyn, Dębina, ul. Bielska w kierunku Skoczowa, ul. Chłodna, ul. Zamek, Krosowa, dalej ul. Zamek, ul. Niezapominajki, Baziowa, dalej ul. Wierzbowa, Lipowa, ul. Zamek (k/PDPS-u), ul. Kępki i ul. Ks. St. Gawlasa.