Przygotowanie palm na Niedzielę Męki Pańskiej – sobota, 1.04.2023

W sobotę, o godz. 10.00 przyszły dzieci i młodzież należące do Dzieci Maryi, ich rodzice i nasi Księża: ks. prob. Ignacy i ks. kan. Jan, aby przygotować palmy na Niedzielę Palmową. Każdy miał swoje zajęcie: jedni przygotowywali odpowiedniej wielkości gałązki bukszpanu, tuji czy bazi. Inni tworzyli z nich kompozycje, które młodsze dziewczynki wiązały kolorowymi wstążkami. W ten sposób stworzonych zostało ponad 160 palm różnej wielkości.
W niedzielę Palmową Męki Pańskiej palmy były do nabycia za dowolną ofiarę. Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na pielgrzymkę Dzieci Maryi do Ludźmierza i na Bachledówkę.

Wszystkim nabywającym palmy składamy w imieniu Dzieci Maryi serdeczne: Bóg zapłać!