Przygotowywanie palm na Niedzielę Palmową i kiermasz ozdób świątecznych, 23.03.2024

W sobotę, 23 marca, o godz. 10.00  animatorki i dzieci z grupy Dzieci Maryi wraz z rodzicami, z ks. prob. Ignacym i ks. kan. Janem przygotowywały palmy, które rozprowadzane były  przed Mszami świętymi już w sobotę i Niedzielę Palmową. Nabyte od dzieci palmy w czasie Mszy św. zostały poświęcone, a w czasie śniadania wielkanocnego postawimy je obok zapalonych paschalików. (zdj. ks. I. Czader)

Natomiast w sobotę i niedzielę (16 i 15 marca) Katechetka – pani Grażyna Wieliczka wraz z dziećmi przygotowała kiermasz ozdób świątecznych. Wszystkie ozdoby były wykonane własnoręcznie przez p. Katechetkę i dzieci. To co dzieci uzbierają na kiermaszu chcą przeznaczyć na cel misyjno-charytatywny. (zdj. Piotr Górecki)