Rekolekcje ODDANIE33

Zachęcamy z do udziału w rekolekcjach ODDANIE33, które rozpoczną się 29 listopada i potrwają do 31 grudnia. to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. Zwieńczeniem będzie akt oddania się Panu Jezusowi przez Maryję – 1 stycznia 2021 roku.

CZYM SĄ REKOLEKCJE ODDANIE33?
Są to 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do oddania się Panu Jezusowi przez Maryję. Tę drogę duchową polecali i osobiście praktykowali wszyscy papieże XX wieku.  Dlaczego to robimy? Ponieważ słowa Jezusa: “OTO MATKA TWOJA” to słowa dla każdej i każdego z nas! Chcemy odkryć niesamowitą bliskość, miłość i czułość Jezusa i Maryi. To doświadczenie potrafi przemienić całe życie! Te rekolekcje mają nas prowadzić do bliskości z Maryją i całkowitego oddania się Jezusowi przez Jej ręce. (33-dniowe rekolekcje można rozpocząć w dowolnym terminie). Duchowość całkowitego oddania się Matce Bożej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymała pełne błogosławieństwo Kościoła. Droga oparta na Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny  świętego Ludwika Marii Grignion de Montfort. Na materiały składa się Słowo Boże, nauczanie Kościoła, teksty świętych i mistyków oraz przesłanie objawień Matki Bożej z Fatimy.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W REKOLEKCJACH?

Oddanie33.pl – przez Maryję do Jezusa jest na Facebooku, YouTub’ie, można dołączyć do grupy na WathsApp’ie, na stronach Różańca do Granic, i w wielu innych miejscach.

Materiały 33-dniowych rekolekcji posiadają Imprimatur oraz Nihil Obstat Kurii Metropolitalnej w Poznaniu.

We wszelkich kwestiach organizacyjnych oraz technicznych – prosimy o kontakt MAILOWY >> oddanie33@gmail.com
LUB TELEFONICZNY:
Mariusz: 604 987 781,