Sukces naszych lektorów w Mistrzostwach Polski LSO w Piłce Nożnej – Kołobrzeg 2022

Wróciliśmy do swoich domów, teraz czas na refleksję! Bardzo, Bardzo, Bardzo dziękujemy za wasze wsparcie które otrzymaliśmy.

Jako drużyna Lektorów z parafii NMP Królowej Polski w Pogórzu osiągnęliśmy historyczny sukces w odbywających się w Kołobrzegu XVII Mistrzostw Polski LSO w Piłce Nożnej. Nasz drużyna wystąpiła w składzie Maksymilian Świta, Bartosz Czupryński, Jakub Czupryński, Piotr Puc Jakub Hernik, Tymoteusz Hernik, Cezary Machej, Krystian Nowicki, Fabian Gabzdyl i Dawid Wrzeszcz.

Po bardzo emocjonujących meczach drugiego dnia Mistrzostw Polski LSO w Piłce Nożnej w Kołobrzegu, zajęliśmy 5 – 8 miejsce w całych rozgrywkach, tracąc tylko 3 bramki. Warto dodać iż w 1/8 finału wygrali z drużyną z Niedobczyc 1 – 0 , zaś w ćwierćfinale przegrali po serii rzutów karnych z drużyną z Bednar (w meczu padł remis 0 – 0 ). W drugim dniu zagraliśmy bez swojego najlepszego strzelca Bartosza Czupryńskiego, który doznał kontuzji podczas Mistrzostw. Podczas pierwszego dnia pierwszego dnia Mistrzostw pokonaliśmy drużyny z Białegostoku, Ujścia, Jarocina, Będkowa i Słupiej.

Bardzo dziękujemy wszystkim, bez których by się to wszystko nie udało. Przede wszystkim naszym kibicom- Rodzicom, którzy wsparli nas na miejscu wyjątkowym dopingiem, ale także wspierali nas donosząc niezbędne owoce, jedzenie czy odżywki. Na zawsze zapamiętamy wyjątkowy bęben pana Krzysztofa! Dziękujemy naszym Trenerom Tomaszowi Kożdoniowi i Tomaszowi Dybczyńskiemu, fizjoterapeutce Weronice Nędzi, pani manager Jadwidze Matuszewskiej oraz opiekunom drużyny Piotrowi Góreckiemu i koordynatorowi Jananowi Zacharejko.

Z serca dziękujemy za wsparcie i umożliwienie wyjazdu na Mistrzostwa – Proboszczowi Parafii pw. NMP Królowej Polski w Pogórzu ks. Ignacemu Czaderowi,  Krystynie Pietrzyk, Michałowi Augulowi, Marcinowi Machejowi.

Dziękujemy także naszym wspaniałym sponsorom – KSSE w Katowicach ( sponsor główny wyjazdu ), posłowi Grzegorzowi Gaży (zakup sprzętu sportowego), posłowi Przemysławowi Drabkowi, Staroście Cieszyńskiemu Mieczysławowi Szczurkowi i Wicestaroście Janinie Żagan, Sołectwie Pogórze, Diecezji Bielsko – Żywieckiej, firmie ,, Łukosz ‘ i ,, Agencji Reklamy Doris ” oraz Portalowi Śląska Cieszyńskiego OX.PL, a także wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego wyjazdu!

DZIĘKUJEMY!!!