Wystawa poświęcona słudze Bożemu Robertowi Schumanowi – można zwiedzać do 11.06.2023

W ośrodku rekolekcyjnym przy naszej parafii, w tzw. Galerii Madonn (przewiązce łączącej budynek probostwa z ośrodkiem), na parterze, można zobaczyć wystawę poświęconą kandydatowi na ołtarze słudze Bożemu Robertowi Schumanowi – „Ojcu Wspólnoty Narodów Europy”. Wystawę będzie można zwiedzić każdego dnia po Mszy św. wieczornej przez najbliższe dwa tygodnie. Wejście do Galerii od strony ogrodu.

Zdjęcia: ks. Ignacy Czader i Piotr Górecki
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/iconbrand/parafiapogorze.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/iconbrand/parafiapogorze.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/iconbrand/parafiapogorze.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35