Życzenia wielkanocne

Chociaż dzisiejszy świat zdaje się jakby był przygnieciony atmosferą Wielkiego Piątku, bólem, trwogą i lękiem o przyszłość a także przeraźliwą ciszą, milczeniem i pustką Wielkiej Soboty – to nam mimo wszystko trzeba wejść w tę nową rzeczywistość – rozświetloną blaskiem Zmartwychwstałego Pana – z odradzającą się głęboką wiarą, ufnością i nadzieją, że Ten, który zwyciężył śmierć odrzuci również to wszystko, co w chwili obecnej jest ciężarem przygniatającym nasze dusze!

Życzymy Wam Kochani, aby Święta Wielkiej Nocy stały się dla was czasem otuchy i nadziei. Czasem odradzającej się wiary w wszechmoc Chrystusa a równocześnie, aby obudziły szlachetność w nas, ludziach. Niech przyniosą pokój, zdrowie, wzajemną życzliwość i będą się źródłem umocnienia ducha.

ks. Ignacy i ks. Jan